دسته‌بندی نشده

لیست اقلام لوازم خرازی(32 دسته اصلی محصولات ضروری)+پرفروش ترین ها

تعدادی از لوازم خرازی روی یک میز

 

اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه لوازم خرازی را دارید، باید به شما بگویم که خیلی حواستان را جمع کنید! مهم ترین چیزی که در حال حاضر به آن نیاز دارید، مشاوره با افراد کاربلد این شغل است! اگر در دوستان و آشنایان، کسانی را سراغ دارید که به شما مشورت دهند و شما را با مزایا و معایب این شغل آشنا کنند که شانس بزرگی آورده اید. اما اگر همچین افرادی را در کنار خود ندارید اصلا نگران نشوید! ما طی چند  دهه فعالیت در زمینه ی فروش لوازم خرازی، هر چه که راجع به این شغل یاد گرفته ایم را به صورت رایگان به شما می آموزیم! ضمنا به شما توصیه می کنیم که نگاهی هم به مقاله ی 0 تا 100 راه اندازی فروشگاه خرازی بیندازید!

مجموعه ای از لوازم خرازی و لوازم گلدوزی

برای راه اندازی مغازه ی خرازی، به چه اقلامی نیازمندیم؟

اولین مساله ای که با آن رو برو می شوید، لیست موارد مورد نیاز برای راه اندازی مغازه ی خرازی است! اگر فکر کرده اید که یک لیست ثابت وجود دارد که همه ی فروشگاه های لوازم خرازی آن محصولات را در مغازه ی خود دارند، و شما هم برای شروع باید همه ی این اقلام را به تعداد زیادی خریداری کنید باید بگویم که اشتباه فکر می کنید! شما بسته به اندازه ی مغازه و سرمایه ای که دارید، می توانید کار خود را شروع کنید! این وظیفه ی ماست که سرمایه ی شما را به بهترین نحو بین اقلام اصلی و پرفروش لوازم خرازی تقسیم کنیم تا هم جنستان جور باشد و هم لازم نباشد برای شروع کار بیش از حد توانتان هزینه کنید!

مهم ترین دسته محصولاتی که باید در مغازه خرازی داشته باشید، وسایل خیاطی هستند

یکی از اصلی ترین مشتریانی که به یک خرازی مراجعه می کنند، خیاط ها هستند. شما باید حتی در ابتدای کار، تنوع بالایی از محصولات مرتبط به خیاطی را در فروشگاه خود داشته باشید. راه حل ما به شما برای کاهش هزینه ی اولیه ی فروشندگان تازه کار، در عین تنوع بالای محصولات، خرید حجم کمتری از یک محصول، با همان قیمت عمده است! بگذارید با یک مثال، بهتر برایتان توضیح بدهم!

لایه پرشین، خصوصا در فصل های سرد سال یکی از اقلام مهم فروشگاه خرازی است. اندازه یک توپ از این لایی بیش از 90 متر است. ما طبق سرمایه ای که شما در نظر گرفته اید، برای شروع به کار متراژ کمتری از لایی پرشین را به همان قیمت عمده به شما می دهیم تا هم جنس مغازه تان جور شود و هم اینکه لازم نباشد سرمایه ی زیادی را به خرید یک قلم جنس اختصاص دهید.

خب، از بحث اصلیمان منحرف نشویم

لوازم خرازی و خیاطی

لیست لوازم خرازی برای مغازه

لوازم خیاطی شامل:

نخ خیاطی

کش خیاطی

بشکاف

نخ چین

سوزن نخ کن

لایی

زانفیکس

سوزن

سنجاق

پونز

قیچی

اتو

ژانت

جعبه خیاطی

زیپ

قزن

دکمه فشاری

کاپ سینه

اپل

فنر لباس

کاغذ الگو

دفتر خیاطی

نوار پرده

نوار اریب

نوار مغزی

نوار یراق

متر خیاطی

خط کش های خیاطی

دکمه

وسایل علامت گذاری

نوار پرده

گیره پرده

آیا داشتن لوازم خیاطی در فروشگاه خیاطی کافی است؟

اگر موارد بالا و یک سری  محصولات متفرقه ی خیاطی را به طور کامل و با تنوع مناسب در مغازه دارید، باید بگویم که تا اینجای کار، گام اول را درست برداشته اید! اگر سرمایه شما برای شروع به کار خرازی فقط در حد موارد بالا باشد هم می توانید کارتان را شروع کنید، اما توصیه می کنیم که یک سری اقلام اصلی هنر های دستی و تزیینی را هم به کارتان اضافه کنید. اقلامی شامل:

لوازم گلدوزی مثل

کارگاه گلدوزی

نخ گلدوزی

سوزن گلدوزی

پارچه ی گلدوزی

و لوازم نمد شامل نمد 2میل و نمد 4 میل

و لوازم تزیینی مثل؛

روبان

چسب

آهنربا

اکلیل

با این اقلام، فروشگاهتان برای شروع کار فوق العاده مناسب است. بعد از این در طول زمان می توانید بنا به تقاضای مشتریان و مشاوره های ما اقلام زیر را به فروشگاهتان اضافه کنید:

لوازم عروسک سازی

لوازم مکرومه بافی

لوازم تریکو بافی

لوازم بافتنی

لوازم دستبند سازی

لوازم مناسبتی

گل خشک

سنگ و شن

تزیینات دریایی

لوازم خرازی را از کجا بخریم؟

بعد از اینکه فهمیدیم به چه مواردی نیاز داریم، باید دنبال فروشگاهی باشیم که بتوانیم این لوازم را با بهترین قیمت و کیفیت از آن تهیه کنیم! بهترین فروشگاه برای خرید لوازم خرازی، جایی است که تنوع بالایی از محصولات خرازی را داشته باشد. این که بخواهیم لوازم مورد نیازمان را از چندین مغازه بخریم؛ در ابتدا شاید ساده به نظر برسد امّا به تدریج متوجه می شویم که زمان و انرژی زیادی از ما می گیرد. ما در مجموعه مشیرخلوت، تاش می کنیم تا بهترین تجربه را در زمینه ی خرید عمده لوازم خرازی برای شما به ارمغان بیاوریم.

بعد از خرید لوازم، نوبت به چیدن قفسه ها، بازاریابی، تبلیغات و در صورت نیاز، فروش مجازی محصولات در اینستاگرام و یا حتی راه اندازی سایت خرازی است. اگر تا مرحله ی آخر پیش رفتید، می توانید از قالب فروشگاه خرازی و خیاطی ابزار ورد پرس استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *